Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
26760522 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

 


 


Kierunek Interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego

Współpraca z

 

 

 

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

SBP

DKK

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

Przeszłość w pamiątkach ukryta

Academica - Cyfrowa Biblioteka Publikacji Naukowych

System informacji prawnej Legalis

Zapytaj bibliotekarza

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

 

DKK w Woli Mieleckiej

Nel Neuhaus: "Nielubiana"

09-08-2018

Wakacje to okres letniej laby, słońca i wypoczynku. Do pełnego relaksu nie może również zabraknąć dobrej książki. Zadbał o to Dyskusyjny Klub Książki, działający w Bibliotece w Woli Mieleckiej.

 

3  lipca odbyły się spotkania, w trakcie których członkinie klubu otrzymały zestawy książek nadesłane przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie.

Lipcowe spotkanie przebiegało pod znakiem dobrego kryminału z serii „Gorzka Czekolada”. Omawialiśmy książkę popularnej niemieckiej autorki Nele Neuhaus - „Nielubiana”. Jest to pierwszy tom cyklu kryminalnego, w którym bohaterami jest para sympatycznych śledczych: komisarz Oliver von Bodenstein i policjantka Pia Kirchhoff. Fabuła wciąga od samego początku, a intryga gmatwa się z każdą stroną coraz bardziej. Książkę rozpoczyna morderstwo znanego prokuratora. W sierpniowy niedzielny poranek policja znajduje jego zwłoki. Chwilę potem natrafia na kolejne zwłoki. Tym razem młodej, atrakcyjnej kobiety. Pozornie niezwiązana z sobą śmierć dwóch osób dla policji okazuje się otwarciem prawdziwej puszki Pandory. W trakcie śledztwa wyłaniają się niewykryte zbrodnie sprzed lat, przestępstwa finansowe, przemyt ludzi i narkotyków i cała masa ciemnych sprawek, w które uwikłana jest społeczność małego, spokojnego miasteczka. Pojawia się mnóstwo tropów i podejrzeń, a i tak do samego końca trzeba czekać na rozwiązanie zagadki.  Finał sprawy szokuje, ale nie brak mu logiki i odpowiedniego wyjaśnienia!

 

 Justyna Ryczek

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: